Leden 2008

Somebody (Body)

27. ledna 2008 v 9:52 | Mad Mary |  Koně, které znám
Body je anglický plnokrevník, je to potvůrka jak v sedle, tak někdy i na ošetřování. Hodně lidí už sundal, na něj prostě musí zkušený lidi. Jinak je to něco mezi tmavým hnědákem a vraníkem. Moc ho ještě neznám, takže toho sem moc nenapíšu...
foto:

Betany

27. ledna 2008 v 9:48 | Mad Mary |  Koně, které znám
Betany je mladá, zrzavá, plnokrevná kobylka. Je to oddílák, jezdí na ní členové oddílu, ale jenom vybraní, protože je pod sedlem trošku temperamentnější :o) na ošetřování je ale hodná. Nejčastěji na ní jezdí Martin...
Foto:

Berry (Burák, Buráček, Buran)

27. ledna 2008 v 8:18 | Mad Mary |  Koně, které znám
Takže Berry...xD to je prostě ponclík, na kterym jezdim...na čištění a sedlaní je to docela lumpík, ale pod sedlem je docela hodný. No i když...snaží je se po cestě žrát travičku (teda teď spíš jen zbytky), mno, ale má smůlu. Já mu to nedovolím... xD Jinak jezdíme na vyjížďky, klušeme...je to hodný koník. je mu 7 a je to valach. je oddílový ale jezdí na něm menší členové (to sem i já!). Jezdím na něm pokaždý, protože, je na něj málo lidí, ty velký a dobrý na něj sou moc těžký, a ty malý ho většinou nezvládaj. No prostě je to můj miláček!
Fotečka:

Kathy (Kačena, Kachna, Kačenka)

27. ledna 2008 v 8:11 | Mad Mary |  Koně, které znám
Je červený bělouš, je to kobylka, oddílová v TJ Tempo, trochu plachá, ale jinak hodná. Nerozlučná kámoška Damba.
foto: (je to ta světlejší, to vedle je Dambo)

Donbas (Dambo)

27. ledna 2008 v 8:06 | Mad Mary |  Koně, které znám
Dambík je taky další šklebka, hlavně při dotahování, pod sedlem je prý hodný, až na to že je plašan. Je to oddílovec TJ Tempo a nerozlučný kamarád kobylky Kačenky. Je to valášek.
Foto:

Sam

27. ledna 2008 v 8:02 | Mad Mary |  Koně, které znám
Je 15-ti letý koník, je to trošku šklebivec, ale pod sedlem je docela hodný. Je to koník plemene klusák, ale prý nikdy na dráze neběhal. Je to oddílovec Tempa. A nakonec fotečka:

Bzuk

27. ledna 2008 v 7:55 | Mad Mary |  Koně, které znám
Je to druhý šedivý poníček, valášek, je moc hodný, jak v boxe, tak pod sedlem, vhodný pro začátečníky. je oddílový, jezdí na něm větší i menší, ale hlavně menší, ptž některý velký sou až moc velký.... Nerozlučný bráška s Ťukýnkem, zlatíčko. A nakonec...foteška:

Ťuk

27. ledna 2008 v 7:51 | Mad Mary |  Koně, které znám
Ťukýsek je moc hodný koníšek, je to šedivý ponclíneček. Je to zlatíčko, je z oddílu Tj Tempo, oddíláček, jezdí na něm větší, i menší členové oddílu. Je to valášek, je se svým bráškou Bzukýnem nerozlučná dvojka. Jsou si mocinky podobný, rozeznáte je tam, že Bzukýn je o něco tmavější něž Ťukýsek. Tady je fotečka našeho miláčka:

TJ Tempo

27. ledna 2008 v 7:23 | Mad Mary |  Koňské oddíly
Je tu nový jezdecký klub! Jeho název je JO TJ Tempo. Mají tam sedmnáct koní, veliké výběhy a na vyjížďky se jezdí do velikánských polí...Z oddílu do kterého jsem chodila (cvičila jsem tam 3.5 roku voltiž) jsem se bohužel odhlásila. Ale zpět k Tempu. Momentálně jezdím na ponclíkovi ( je strakatý a malinký) Berry. V tomto jezdeckém oddílu mají celkem 17 koníků. Někteří patří oddílu, někteří jsou soukromí, některý soukromáci se využívají někdy i pro oddíl.
Adresa: Zátoňská 20/13, Praha - Písnice, Praha - 4
Stránky oddílu: www.jotjtempo.cz
Koníci v oddílu:
Ťuk, Bzuk, Sam, Donbas, Kathy, Berry, Betany, Somebody, Gorjaz, Grantast, Behores, Niobar, Gaia, Aragon, Šejk, Gettie, Mauglí
Více info o koních v rubrice KONĚ, KTERÉ ZNÁM

Dárečky pro konsky3 od vás!!!

16. ledna 2008 v 21:55 | Mad Mary |  O blogu
Jak jsem slíbila, dávám sem dárečky, které konsky3 dostal od vás! Moc nám udělaly radost a děkujeme! Nebylo jich sice moc, ale nevadí... :o)
Tady je spíš přáníčko od Terky! Děkujeme!
Darek sice nemam, ale presto ti preju vse nejlepsi k tvym narozeninam a vse nej do roku 2008!!!
A tady je krásný dáreček od Míši: Taky moc děkuju!

1.narozeniny konsky3 - PÁRTY (pátek 4.1.08 od 18:00)!!!

1. ledna 2008 v 16:30 | Mad Mary |  O blogu
Všechno nejlepší konsky3! je tu oslava tvých narozenin! no, nikdo sice nepřišel, ale neva, dám ti sem aspoň dortíky! :o)
Dortík pro lidi:
A dortík pro koníky:
Tak doufám, že aspoň někdo pošle dárečky na konsky3@seznam.cz

konsky3 má narozeniny!!!

1. ledna 2008 v 16:16 | Mad Mary |  O blogu
Mám bezva zprávu! Tento blogís bude mít 3.1.2008 svoje 1. narozeniny! A abychom to s konsky3.blog oslavili, tak v pátek 4.1.2008 (sice to není v den narozenin blogu, ale ve čtvrtek nemůžu) od 18:00 začne narozeninová párty!!! A jak může bejt párty? Jednoduše!!! V pátek od 18:00 v článku 1.narozeniny konsky3 - PÁRTY (pátek 4.1.08 od 18:00) - odkaz bude nahoře nad menu - budeme psát komentáře, bude to teda jakoby takovej malej chat. Pro tuto příležitos je i koník na okrajích stránky v narozkové náladě! A aby blog dostal nějaké dárečky, tak na mail konsky3@seznam.cz posílejte obrázky, hudbu, videa....to budou dárečky a ty pak zveřejním na blogu 5.1. TAK SE NA VÁS VŠECHNY MOC TĚŠÍM A KONSKY3 TAKY! TAK SE SEJDEME V PÁTEK 4.1.2008 OD 18:00 NA KOMENTÁŘÍCH POD ČLÁNKEM1.narozeniny konsky3 - PÁRTY (pátek 4.1.08 od 18:00)!!! TAK AHOJ! A O DORT SE POSTARÁM JÁ - TO BUDE PŘEKVÁPKO... TAK ZATÍM PP :O)

Horse Rancher

1. ledna 2008 v 10:21 | Mad Mary |  On-line hry s koníky a ponclíky
Tak tu po dlouhé době mám další onlinovku. V této hře si koupíte koně, trénujete ho a jezdíte s ním na závody.
Návod:
Na začátku hry si koupíte koně: kliknete tam dole na horse shop a pak na buy horse. Je tam hodně koní na prodej ale sou drahý ale zato lepší = rychlejší a mají lepší výdrž. Koníkovi musíte pravidelně kupovat jídlo - klikni na horse shop a pak na buy food. Pod tlačítkem horse shop je training a když tam kliknete, tak běháte s koníkem na závodní trati sami - zrychlujte. Peníze si vydělávejte vyhráváním dostihů. Za nějakou dobu vám vyskočí cedulka s výzvou pro dostih. vy ho absolvovat a nemusíte. Enter race = přihlášení do dostihu , close = zavřít - že nechci jít ten dostih. Ze začátku jezděte na ty dostihy s menším zápisnym - sou v nich ne moc dobrý koně tak máte šanci to vyhrát. Když dáte Enterrace vyleze vám tam cedule, na který si upravíte svoje barvy dresu a pak už stačí jen kliknout na start. Na dostihu musíte samozřejmě taky zrychlovat. Ukazatel s nápisem distance znázorňuje vzdálenost k cíli, ukazatel horse stamina ukazuje sílu koně. Postupem času až vám přibydou nějaký peníze si můžete koupit lepšího koně, který bude na dostizích rychlejší a bude mít lepší výdrž. Koně prodáte tak, že kliknete zase na horse shop a pak na sell horse. Na ceduli pak budete mít cenu, za ktreou prodáte koně. Tato cena nemůžeš ovlivnit kliknutím, pouze vyhráváním v dostizích se cena zvyšuje. Pokud si prodej rozmyslíte kliknete na cancel. POZOR!!! Vždycky můžete mít maxim. jednoho koně!!! A proto musíte prodat koně, jestli chcete novýho. Po prodeji koně už pak jenom kopíte novýho a zas s nim to samý... TUTO HRU NEMUSÍTE ZAČÍNAT ODZNOVU, STAČÍ DOLE KLIKNOUT NA MENU A PAK SAVE GAME A MÁTE JÍ ULOŽENOU. PŘÍŠTĚ UŽ JEN KLIKNETE NA CONTINUE A HRAJETE POKRAČOVÁNÍ A TAKLE JI MŮŽETE UKLÁDAT DOKOLA. PO NĚJAKÉ DOBĚ VÁM VYSKOČÍ CEDULE NĚCO JAKO SHRNUTÍ A VY PAK KLIKNĚTE NA CONTINUE A HRAJTE DÁL...
Ovládání:
Myš, mezerník - pobídka do zrychlení
Obrázky ze hry:
Ve výběhu:
Na tréninku:
Na závodě:
Vyhraný dostih: (v tomto případě Golden race cup)