Květen 2009

Trénink Sobota 23.5.2009

27. května 2009 v 20:30 | Mad Mary |  Moje zážitky
Byl to super trénink, Bzukýs byl šikovnej, akorát byl rošku pomalejší (to ale byla moje chyba, ne jeho!) - což se nedá říct o mě :-D Měla jsem línej den - zapomínala jsem pobízet, dokonce sem sebou i švihla na zem... :-D no to sem prostě já. Tak tady je video od digi, jsem za něj moc vděčná .. :-))


Závody v hořátvi 3.5.2009

27. května 2009 v 8:17 | Mad Mary |  Moje zážitky
Omlouvám se, ž sem dávám článek až tak pozdě...Tak ale už k věci. 3.5. byly záody v Hořátvi, jeli tam: Eliška na Ťukovi, já na Bzukovi, Barča K. na Kačence, Barča S. na Myšákovi, Martin na Betany a pak ještě Bety s Justym. Poníci jeli křížky 40 cm :-). Bylo super, Bzuk to přejel čistě, ale byli jsme pomalí, ale mě to nevadilo, byl to můj první závodní parkur, tak jsem z toho měla ohromnou radost i tak. Byl moc šikovnej a šlo mu to a to je havní. :-) Eliška s Ťukem jeli moc pěkně - nic neshodili ani nebyli pomalí, ale bohužel v obratu Elišce vypadnul třmen a nevytočila to na skok, takže měli 4 tr. body. je to škoda, kdyby to vytočili, určitě by se umístili.. :-)) Ale jinak to bylo moc pěkný...Potom jela Barča Kratinová s Kačenkou taky křížky 40 cm a pak ještě další soutěž 50-70 cm. křížky se jim povedly, moc jim to šlo.. :-) Dokonce se umístili na 5. místě. :-). 50-70 zajely taky moc pěkně, bez trestných bodů :-) Barča Stavná s Usamou jela parkur myslím že nakonec taky 40 cm křížky, moc jim to šlo, zajeli to taky z 0 tr.b., umístili se a získali třetí místo.. :-). No a poslední od nás jel Martin s Betany, vím jen že jel dvě soutěže, jel 100cm a ještě jednu nižší, ale už si nepamatuju..V obou soutěžích měli nejaké trestné body za shození, ale umístili se v obo přípdech :-).. Pokud vím, všichni z toho měli dobrej pocit, takže si myslím, že to byly celkem vydařené závody... :-)) A teď už fotky... :-))
klikni pro další fotkuklikni pro další fotkuklikni pro další fotkuklikni pro další fotkuklikni pro další fotku

Trénink Sobota 2.5.2009

4. května 2009 v 20:19 | Mad Mary |  Moje zážitky
Tak se blížily závody v Hořátvi, byla jsem na jízdárně s Bzukým....byl moc velká šikulka. :-)) trénovali jsme na parkur 40 cm křížky.. :-) hrozně mě to bavilo.. :-)) měla jsem z toho o hodně lepší pocit než ve čtvrtek, než dva týdny zpátky v sobotu.. :-) prostě to bylo super.. :-)) no a tady už jsou fotky... :-)
Fotky jsou od digi: děkuju moc... :-))
a ještě video od digi.. :-) děkuju ti moc digi... :-))

A jak dopadly závody?? Až v příštím článku až budu mít i fotky... :-))Závody Mělník 26.4.2009

4. května 2009 v 20:09 | Mad Mary |  Moje zážitky
Tak bych chtěla shrnout závody v mělníku... :-)

Jela jsem na Bzukýskovi drezuru, Z1. sice jsme se neumístili, ale to určitě nevadí! :-)) důležitý je přece zúčastnit se, ne vyhrát... :-)) Potom jsem ještě měla jet parkury 60cm...ale když jsem tam vyděla ty davy lidí a koní na opracovišti, ke všemu jsem byla vynervovaná=bzukýsek taky + se ještě bál takový žlutý plachty, tak jsem se nakonec parkuru nezúčastnila...prostě jsem se na to necítila...a teď jsem ráda, že jsem se toho radši vzdala, než abych se potom někde ztrapnila.... :-))

Eliška jela na Bzukýskovi drezuru, taky Z1... :-)) Moc jim to s Bzukým šlo, bohužel se taky neumístili..ale nevadí.. :-)) šlo jim to moc pěkně :-))

Jinak: Mě tam četli jako Eliška Svobodová s Bzukem
...
Elišku četli jako Martina Mabacká s Bzukem :-D
Takže fakt super..
Ještě někoho prohodili, už nwm koho...

No a jinak jely Pavlína T., Pavla H., a Barča Kr. Drezuru na kačence... Barča jela Z3 a byly s Kačenkou první... :-)) Potom jela Martina T. na šejkovi taky Z1.. šlo jim to krásně.. :-)))

parkury jela Barča St. se Šimlem, Martina se Šejkem, Martin s Betany a Bety s Justym(1.místo v 70 cm i 80cm)

Tak všem kdo se umístili gratuluju, pokud jsem na něco zapomněla, omlouvám se...fotky najdete na: