Hobby Mělník 14.6.2009

6. července 2009 v 20:53 | Mad Mary |  Moje zážitky
Mno...tak jak se asi dá poznat z názvu článku, je jasný, že bude asi o závodech v Mělníku.. Bude to jen malinké rychlé shrnutí.... :-)

Jeli jsme v sestavě:
Bzukýs - já (drezura , parkur )
Ťukýs - Kačka K.(parkur ) , Terka S(parkur ).
Kačenka - Barča K. (parkur ), Barča M.(parkur )
Myšák - Barča S. (parkur), Lenka K. (drezura)
Betany - Martin V.(parkur)
Šejk - Martinka T. (parkur)
Gaia - Aneta S. (parkur)


První z naší "ekipy" (vlastně jsem jela uplně první ze soutěžících)jsem jela já - drezuru Z1... Bzuk byl celkem v klidu, snažil se, pěkně pracoval, měl pěkně hlavičku a tak....na oprácku sme dokonce pouze párkrát nacválali na špatnou na levou ruku...a pak už i na kruhu jsme cválali dobře.. :-) Na oprácku jsem na něj měla bičík, ale nepoužila jsme ho.. :-) Po opracování jsem bičík předala na pohlídání kačce B. s tím že ho snad nebudu potřebovat....ale chyba lávky...V obdélníku byl bzuk vzornej, pěkně klusal, všechno..až na náš prokletý cval....nejdřív jsme nenaskočili vůbec, potom špatně...takže cval nám to zmrvil...ale nevadí, Bzukýs byl šikulka, moc se snažil... :-) Zajeli jsme to na 45%...mám z toho radost.. :-) Dokonce jsem si odnesla nové poučení, o kterém jsem do teď neměla ani páru a to že: Gumové kroužky do drezury nepatří....to mi napsali do hodnocení.. :-D Parkur jsme zajeli podle mě docela pěkně....až na kruh, který jsme tam udělali.....Bzukýsek byl moc šikovnej, pěkně hopkal...snažil se... :-) ♥ Na oprácku sem sice spadla...ale co, hlavně že v závodě ne.. :-D :-) Nakonec jsme byli 18. z asi 23 nebo kolika...Toť vše z mých pocitů... :-)
Foto z drezury:
Foto z parkuru:
Video z parkuru: (z drezury bohužel nemám..)Ostatní jeli moc pěkně, byla i nějaká umístění, už si nepamatuju... To bych musela být děd vševěd :-D Byly to vydařené závody... :-) Děkuju všem za podporu, Kátě Neuge, Kátě B. a Digi děkuju za focení a video, Digi a Kačce K. za pomoc kolem Bzuka, Trenérům za to že jsem mohla jet nazávody... :-) Ale hlavně Bzukýskovi za to, že to se mnou vydžel a přenesl mě na zádech jak drezurou tak parkurem.. :-) ♥

A teď ještě fotky a videa ostatních.. :-)
Kačka K. & Ťuk:

Terka S. & Ťuk:

Barča M. & Kačenka:
Barča K. & Kathy:


Barča S. & Myšák:

Lenka K. & Myšák:
Martin & Betany:
Martinka T. & Šejk:
Aneta & Gaia:

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 katka kasová katka kasová | 7. července 2009 v 1:08 | Reagovat

závůdky byly peckojdní.. :) šlo vám to bezvadně.. :) oba jste byly moc šikovný.. :) a já  určo taky děkuju za pomoc od tebe a digi u poníčků.. :), káti a druhý káti za foceníčko.. :) , martinky za pomoc na opracovišti a pomoc i celkově :)a rady  s Ťukýtem.. :), anetce za rady a porady co se celkem koníků týče... :), barče a barče za zvednutí náladičky.. :), martinovi za tréningy a vůbec povolení zajet závůdky.. :), lucince za tréningy jakoukoli pomoc a dodání odvahy... :), anče za tréningy a rady k mým prvním závůdkům... :) kubovi za dodání sebevědomí... a donucení vůbec závody zajet.. :D vojtíškovi za odvoz a pomoc u koníků.. :) a hlavně barušce malý páč bez ní bych je opravdu ale opravdu nejela.. :) doufám jen že jsem na nikoho nezapomněla.. :)

2 katka kasová katka kasová | 8. července 2009 v 21:10 | Reagovat

jooo a nejvíc ťukýskovi.. :)

3 Diguška Diguška | Web | 9. července 2009 v 13:19 | Reagovat

Závůdky byly užasný =))) A nemusíš děkovat za pomoc kolem Bzuka já ráda ... =) =) Ste šikovný obě dvě s poníkama jen tak dáál ....

4 Barča M. Barča M. | 9. července 2009 v 23:14 | Reagovat

Ještě teď mi pořád nedochází,že sem jela taky.Měla sem hroznou radost i když to nevypadalo tak jak mělo,ale naprosto krásnej zážitek..A děkuju za ,,díky",udělá to moc velkou radost..

5 sabča sabča | 28. listopadu 2010 v 12:38 | Reagovat

já bych tak moc chtěla na soutěž nebo vůbec jezdit na koni ale od té doby co se mi kůň splašil nejezdím maximálně v kroku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama