Nová škola

4. září 2010 v 0:02 | Mad Mary |  Mad Mary
Dnes jsem se vrátila ze seznamovacího kurzu, moje dojmy a pocity si můžete přečíst níž.. :)Den před odjezdem, tedy v úterý, jsem byla hrozně nervózní z toho, jací budou moji noví spolužáci na SŠ, jestli mezi ně zapadnu, jestli si s nimi budu rozumět,...však to určitě znáte :)

Ve středu jsem tedy nasedla do autobusu a byla jsem zvědavá. Když jsem vystoupili, šli jsem rovnou do penzionu Krakonoš. jen co jsme otevřeli dveře, vyvalil se na nás takový ten "chatový smrádek" :D tak jsem si řekla že to bude určitě dobrý, že to bude třeba jen jediný mínus. Za minutku jsme zjistili že něco jako signál se v penzionu Krakonoš zřejmě nevede. Následoval oběd. UHO (pro ty kdo něvědí Univerzální Hnědá Omáčka) s houskovým knedlíkem, který nesnáším :D Kdyby alespoň to UHO bylo k jídlu ale ne. Bylo to nahořklé, nedosolené, zkrátka nic moc. Jelikož jsem měla velký hlad, nasoukala jsem do sebe celý jeden knedlík představte si to :D Následovalo ubytování. jen co jsme otevřeli dveře od pokoje, vyvalil se na nás další smrádek, tentokrát zatuchlý. Zkoušely jsem otevřít okno, nešlo to..bála jsem se že mi zůstane v ruce. Zkusili jsem tedy druhé okno(teda já, protože bylo na dvě kličky a  ta horní byla tak vysoko že jsem pomalu musela lézt na topení abych tam došáhla a moje dvě spolubydlící jsou menší než já :D) a rvu a rvu a rvu až se po půlhodině usilovného rvaní otevřelo, jenomže škubnutím, takže jsem se šikulka stihla pořádně praštit do ruky :D a přitom jsem se lekla že mi zůstalo v ruce takže jsem k tomu zaječela :D Tak jsem tady vyvětraly a následovaly seznamovací aktvitity. Zjistila jsem že mám naprosto úžasné spolužáky, hrozně v pohodě a vypadá to že všichni se budou bavit se všema .:) Jedna z prvních aktivit byla že jsem každý dostal jeden šátek, který jsme si měli strčit za kalhoty :D a hrálo se kdo komu dřív vyrve "ocásek" a kdo zbyde poslední vyhrál.. :D Tak jsme tedy začli hrát, kdo myslíte že první přišel o ocas? :D Ne..neuhádli jste to  protže je to V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEBYLA :D dobře přiznávám.. byla. K večeři byl minismažáček (průměr cca 3-5 cm??) s minihroudičkou brambor. Takže jsem spořádala dvě porce :D Pak následovaly další společné aktivity a večerní očekávaná sprcha a potom vytoužený spánek (uplně mě tam zničili). Ráno byla snídaně v 8 takže jsem s ani moc nevyspali. Potom zase celýden aktivity aktivity aktivity takže mi mi to docela začínalo lízt krkem. V půl třetí jsme po skupinkách vyrazili na túru :D moje skupinka prošla cca 11-12 km a musim říct že mám fakt dost. Večer jsme ještě měli povídání se svíčkou typu: Milá svíčko, chci ti poděkovat za moje skvělé spolužáky. :D potom jsme zas ešli konečně spát. Nad ránem se mi zdál totálně postiženej sen. O válce. tak si tak sním..a nejdnou slyším - zamlaskání. "To nejde" řikám si proč mi někdo ve válce řiká todle? A tak otevřu oči a vidím před sebou svoje šťastné spolubydlící že mě konečně vzbudily.  Na závěr programu jsem kreslili třídní vlajku...no radši se ani neptejete :) :D Nakonec jsme si skbalili asi během 10ti minut a vydali se konečně směr Praha! :) Za signálem, za koníkama, za "dobrým papu" :D nee..ale váně jsem se zpátky domů těšila. I když nebylo to zase tak špatný.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Špekatej Dort Špekatej Dort | 7. září 2010 v 19:26 | Reagovat

Ježiš, s tou svíčkou jsme to dělali taky :D Příšernost některý aktivity

2 Monika Monika | 9. září 2010 v 18:39 | Reagovat

jo, tak my jsme na seznamováku, po dvou hodinách ubytování, vysklili dveře na balkón .. :):)

3 Marry :) Marry :) | 9. září 2010 v 23:44 | Reagovat

:D jžš
dort: tjn :D

4 zuzička zuzička | Web | 2. října 2010 v 9:59 | Reagovat

hezu blog koukneš na ten můj díky

5 arny-mujpes arny-mujpes | E-mail | Web | 6. července 2011 v 21:56 | Reagovat

máš krásnej blog ADY

6 NEČÍŠST NEČÍŠST | 12. října 2012 v 20:43 | Reagovat

VAROVÁNÍ! Pokračujte na čtení! Nebo zemřete, i když jen se podíval na slovo varování! Kdysi tam byla malá dívka jménem Clarissa, jí bylo deset let staré a žila v psychiatrické léčebně, protože zabila svou matku a její otec. Dostala tak špatné šla zabít všechny zaměstnance v nemocnici, takže více-vláda rozhodla, že nejlepší nápad je zbavit se jí tak vytvořit speciální místnost zabít ji, jak humánní, jak je to možné, ale to šlo špatně se strojem oni byli používání pokazilo. A ona tam seděla v agónii hodin, dokud nezemřela. Nyní každý týden v den její smrti ona se vrátí osobě, která čte tento dopis, na pondělí večer v 00:00 Ona plíží do svého pokoje a zabije tě pomalu, snížením vás a sleduji vás vykrvácet. Nyní pošlete tuto deset dalších obrázků na tomto jednom místě, a ona bude strašit někoho, kdo nemá. To není falešná. zdá se, že je-li u zkopírujte a vložte tento na deset komentářů v následujících deseti minut u bude mít nejlepší den ur života zítra. u bude buď jej políbil, nebo zeptal se, jestli u rozbít tento řetězec u uvidí malou mrtvou dívku ve vašem pokoji večer. v 53 minutách někdo bude říkat miluju tě, nebo im sorry

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama