O blogu

Info...

25. srpna 2008 v 17:10 | Mad Mary
Tak jen vám chci objasnit, co se bude dít :-D Tak momentálně vyrábím diplomy za bleskovky, takže už co nevidět budou na světě :-D Zítra / dneska...
A ještě dole je anketa na vyplnění ohledně následujícího designu...tak prosím vyplňujte...
Jinak přibydou nějaký bleskovky...a taky Soutěž o nej stránku.... (nechci říkat blog) :-D Tak se máte na co těšit...zatim pa a už conevidět budou ty diplomy...
Nezapoměňte na anetu!
Madmary :-D

Po nějaké době...

12. srpna 2008 v 14:56 | Mad Mary
zase něco přidám na blogís... :-))

"Úklid rubrik"

7. července 2008 v 19:35 | Mad Mary
Ahoj, jenom vás chci informovat, že dnes, zítra a možná i pozítří nebude naplno fungovat menu...bude "rozhašené" a to z toho důvodu, že tady chci trošičku přestavět v rubrikách...bude se tady líp orientovat... Zatím ahoj, až bude vše hotovo, dám vědět! :-))

Tak přemýšlím...

7. července 2008 v 14:45 | Mad Mary
Tak přemýším, že jsem na blog dlouho nic nepsala...a upadá návštěvnost...už se to musí změnit...moc mě to mrzí ale vůbec jsem neměla páru, o čem mám psát...ale už mě něco napadlo...zkusím tady trošičku přetřídit rubriky jakoby je "uklidit"... no a pak samozřějmě budu psát víc článků... :-)))♥

Nové logo blogu

3. června 2008 v 16:28 | Mad Mary
Tak jsem se po nějaké době rozhodla, že změním logo blogísu... Tak a dopadlo to takle :-D

Nečinnost

25. února 2008 v 17:02 | Mad Mary
Ahojky všichni, moc se omlouvám v poslední době sem málo času věnovala blogu, ale to by se mělo rychle změnit. Odteď mu budu věnovat hodně času. Děkuju všem, kterým se tento blog líbí a doufám že se pořád líbit bude. :o)

Dárečky pro konsky3 od vás!!!

16. ledna 2008 v 21:55 | Mad Mary
Jak jsem slíbila, dávám sem dárečky, které konsky3 dostal od vás! Moc nám udělaly radost a děkujeme! Nebylo jich sice moc, ale nevadí... :o)
Tady je spíš přáníčko od Terky! Děkujeme!
Darek sice nemam, ale presto ti preju vse nejlepsi k tvym narozeninam a vse nej do roku 2008!!!
A tady je krásný dáreček od Míši: Taky moc děkuju!

1.narozeniny konsky3 - PÁRTY (pátek 4.1.08 od 18:00)!!!

1. ledna 2008 v 16:30 | Mad Mary
Všechno nejlepší konsky3! je tu oslava tvých narozenin! no, nikdo sice nepřišel, ale neva, dám ti sem aspoň dortíky! :o)
Dortík pro lidi:
A dortík pro koníky:
Tak doufám, že aspoň někdo pošle dárečky na konsky3@seznam.cz

konsky3 má narozeniny!!!

1. ledna 2008 v 16:16 | Mad Mary
Mám bezva zprávu! Tento blogís bude mít 3.1.2008 svoje 1. narozeniny! A abychom to s konsky3.blog oslavili, tak v pátek 4.1.2008 (sice to není v den narozenin blogu, ale ve čtvrtek nemůžu) od 18:00 začne narozeninová párty!!! A jak může bejt párty? Jednoduše!!! V pátek od 18:00 v článku 1.narozeniny konsky3 - PÁRTY (pátek 4.1.08 od 18:00) - odkaz bude nahoře nad menu - budeme psát komentáře, bude to teda jakoby takovej malej chat. Pro tuto příležitos je i koník na okrajích stránky v narozkové náladě! A aby blog dostal nějaké dárečky, tak na mail konsky3@seznam.cz posílejte obrázky, hudbu, videa....to budou dárečky a ty pak zveřejním na blogu 5.1. TAK SE NA VÁS VŠECHNY MOC TĚŠÍM A KONSKY3 TAKY! TAK SE SEJDEME V PÁTEK 4.1.2008 OD 18:00 NA KOMENTÁŘÍCH POD ČLÁNKEM1.narozeniny konsky3 - PÁRTY (pátek 4.1.08 od 18:00)!!! TAK AHOJ! A O DORT SE POSTARÁM JÁ - TO BUDE PŘEKVÁPKO... TAK ZATÍM PP :O)

Malá prosba

5. listopadu 2007 v 14:57 | Mad Mary
Ahojky! Jsem tu zas, a tak píšu další články...
Mám na vás malou prosbu...když píšete komentáře k článku, alespoń většina by měla být k článku a ne komentáře typu: "Podívej se na můj blog, mám tam soutěž přihlaš se!" nebo : "Přihlaš se do mé virtuální stáje..." Já se na vás nezlobím, jen bych byla ráda, kdyby se tohle změnilo. Pro tyto komentáře jsem vymyslela spešl rubriku: Sem komentáře s reklamou... a do této rubriky dávejte komentáře! Předem díky, nezlobím se, ale byla bych radši, kdyby to takhle fungovalo!
:o))

Jak se vám líbí nový design těchto stránek?

4. srpna 2007 v 15:34 | Mad Mary
Tak jak se vám líbí nová vizáž webu? Hlasujte v anketě! :o)
Nový vzhled spočívá ve změně prostředí. Ten starý byl s mořem-tedy s vodou. Tenhle nový design je v jiném prostředí. Na louce, ve výběhu.
Obrázek, který je v záhlaví jsem našla na internetu a přetvořila tak, aby byl dvojitý. Vidím v tom jakési propojení myšlení lidí a koní.
K novému tématu jsem vybrala i první obrázek. A je to.....chvíle napětí......kamarádi Black a White prohánějící se s ohromnou radostí na svém oblíbeném místě-ve výběhu.
Podle mého názoru se koně nejlíp cítí na pastvině. Můžou se pořádně proběhnout, napást se, vyválet se ... prostě si můžou dělat co chtějí. :o))

Prosím!!!!

23. března 2007 v 15:35 | Mad Mary
Prosím, jestli máte svoje stránešky, a jestli se vám líbí můj blog, tak na něj pls upozorněte!!! Mě je pak srašně líto, že na tento blogísek chodí strašně málo lidí! Prosím, jestli můžete a chcete, pomozte! Jestli pimůžete, mocinky moc vám děkuju a napište mi buď do komentářů nebo na e-mail: madmary@seznam.cz nebo madmary111@centrum.cz , že jste upozornili na můj blog a napište tam i adresu na váš blog a já vám na ten váš taky upozorním! Jestli se rozhodnete pomoct, tak vám předem mocinky moc děkuju! Nezapomínejte, že tento blog se bude pořád rozrůstat a že tohle je jen začátek, a tak doufám, že to tu bude den ode dne lepší! Mocinky děkuju!!! :o) A jestli budete chtít, udělám vám i takovýhle nápis jako reklamu, i když si jí může udělat vlastně každý.

Vítejte na 3. koňském blogu

3. ledna 2007 v 20:43 | Mad Mary
Ahojky,
vítejte na tomto novém blogu. Tento blog je a bude především o koních a různých věcech kolem nich.
Prozatím je vše ve fázi hledání nápadů a řešení obsahu, takže vaše náměty a návrhy pište sem na můj e-mail: madmary@seznam.cz
 
 

Reklama