O mně

Fotky z loni - já a Berry

3. prosince 2008 v 16:45 | Mad Mary
Právě teď jsem v počítači vyhrabala pár fotek asi z před roka...Jsem tam ještě jako Berrice... :-D Tak už to nebudu obkecávat.. :-))


Po pracných pokusech o cvalovou pobídku se mi to nakonec podařilo :-D


Že by hlavička dole?? To ne...spíš chuť na travičku řekla bych...:-D No ale ta fotka je jedna z mla co se mi jakš takš líbí.. :-D

Že by další cval?? :-D

Další blog??

29. listopadu 2008 v 22:15 | Mad Mary
Tak bych vám chtěla představit nový blog.. A to Helči, Digi a můj... :-)) Tak se určitě koukněte...je to blog především o koníkách...samozřejmě že o našich oblíbených.. :-)) Design tvořila Helushka..jak jinak :-)) Mě se teda moc líbí.. co vám? Tak toť asi vše.. :-) Hlavně abych nezapoměla na to hlavní že?? na odkaz přece :-D :-D :-D
A ještě náhled.. :-)

Já toho poníka prostě miluju!!

16. listopadu 2008 v 20:45 | Mad Mary
Já toho píníka prostě a jednoduše miluju!!! ♥

Moje 1. závody v Písnici (11.10.08)

12. října 2008 v 22:05 | Mad Mary
Tak včera jsem byla na svých prvních závodech v sedle! Jela jsem na Bzukovi a musim říct, že byl moooc šikovnej! :-)) Jeli jsme drezurku Z1.. Měl pěkně hlavičku...sice jsme na levou ruku na kruhu nacválali kontra ale pak jsme si to opravili...Jsem s tim spokojená...:-)) Dokonce jsme se umístili na 6.místě! Takže doma máme fialovou stužku.. :-)) A vyhráli jsme mrkev a pamlsky... (mmchdm. moc dobrá mrkev! :-p)
Tak to je asi tak všechno...kdybyste chtěli vidět fotky tak:

Já toho poníka miluju!!! :-)) ♥
Tohle je fotečka z pracovního klusu, cvik : kruhy změnit... :-D

Můj druhý blog o Buráčkovi

4. května 2008 v 12:52 | Mad Mary
Tak, právš jdem dodělala design na Buráčkův blog... Jestli nevíte co / kdo je to Buráček, všechno se dozvíte na jeho blogu :-) Tak Teď je jeho blog plně zprovozněný a tady dávám odkaz + náhled...

Proč sem skončila s voltiží v TJ Orion?

24. února 2008 v 20:30 | Mad Mary
Protože se mě lidi ptaj, proč sem skončila s voltiží, napíšu to sem...Hlavní důvod je to, že už mě voltiž nebaví a druhý důvod je, že se chtěla zkusit jeudit v sedle, a taky jiný oddíl. I přesto, že už do TJ Orion nechodim, zůstane navždycky v mym srdci a mojí paměti! Kolik srandy sem si tam užila, našla sem si tam super kámošky a poznala ty super koníky a hlavně se naučila spoustu cviků z voltiže a jezdila na závody! Tajor, Whinny, Loher, Lugano, Dar, Snoopy, Kos, Cumula. Mám je všechny moc ráda a nikdy na ně nezapomenu: Tajorek: Učila sem se na něm náskoky ve cvalu, byl to náš skupinovej kůň, jezdily sme s nim na závody a hlavně sem na něm poprvý v životě cválala dvojice! Moc mu za to děkuju, je úžasnej! Whinny: Je to takovej mazlík a nezapomenu na jeho roztomilý oždibování! Loher: Je naprosto jedinečnej, úžasnej! na jeho občasné rošťárny se zapomenout nedá... :o) Darísek: Tak na něj nikdy nezapomenu, protože sem na něm udělala poprvý v životě náskok v klusu! je to zlatíčko (ale ne v boxe) Snoopy: Super poník, na kerym sem (sice málokdy) ale přece jenom někdy jezdila v sedle Kosáček: Byl to 1. kůň na kterym sem v Orionu seděla i klusala Cumula: Tak tu znám celkem málo... moc sem si s ní neužila a le přesto jí mám moc ráda!
A teď mám jednu otázku na Orioňáky:
Jedna holka mi sem na blog psala komentář, že Tajorka utratili, ptž si prej zlomil nohu! je to pravda?! Prosím, řekněte že ne! Jestli jo, tak je mi to moc líto! Na Tájíska nikdy netzapomenu, prosim, piště mi komentáře k týhle otázce a jestli je to pravda, tak mi napišto jak se mu to stalo! Moc vás o to prosim, moc to pro mě znamená! Díky

Prázdniny

17. října 2007 v 16:59 | Mad Mary
Jak asi už všichni víte, budou prázdniny! Jupí! 25. a 26.10. budou prázdniny. Já tady nebudu od pátku 19.10. až do neděle 28.10. Pojedu k babičce, tudíž "přijdu" :oD o tři dni ve škole! Bude to supeer! Už se hrozně těším. Co se týče soutěže o nej fotku koně, ukončím jí buď v neděli 28.10. a nebo až v pondělí 29.10. Tak zatím ahojda, a nezapomínejte pstát komentíky! Díky! :o))

Tak ahojda blogíšaci!

21. června 2007 v 15:00 | Mad Mary
Ahojky, tak jsem dneska byla zase tady na blogu, jak se vam vede? pište komentare! :o)))

omluva

25. května 2007 v 19:01 | Mad Mary
Ahojky všichni konsky3 blogáci! Omlouvám se mocinky moc, ale já momentálně nemůžu moc na net a tak tento blogísek moc v této době nerozvíjí.:o((((((((((((((( Ale jkmile se to spraví, tak vám slibuju, že se budu snažit co nejvíc psát!!!!!!!!! Mocinky vám všem děkuju co sem chodíte!!! Snad to už brzy s blogískem bude vypadat líííííp!!!

:o)

Kontakt

24. března 2007 v 20:23 | Mad Mary
Tady je na mě kontakt:
Hry.cz: hráč madmary
Virtuální stáj ufonek: orionka111
No, už nevim jaký ještě kontakt, tak zatím...
...

Tady máte opět něco o mě

25. února 2007 v 14:29 | Mad Mary
Takže vám sem napíšu opět něco o mě. Strašně ráda dělám voltiž. Já jsem ve skupině B. Bohužel žádné moje fotky nemám, protože jsem ještě nebyla na žádných závodech se skupinou B. Jinak jsem už na nějakých těch závodech byla! Co bych to byla za voltižáka kdybych nebyla ještě na žádných závodech a už bych cvičila B! Až budu mít nějaké fotky tak je sem dám. Takže nemusíte mít strach, "že byste o něco přišli". Jo a prosím vyplňte mi plsky plsky tu anketku dole! Plsky! Díky!

Tady máte něco o mě

19. ledna 2007 v 17:42 | Mad Mary
Takže, jmenuju se Marína, je mi 11 let a mám strašně ráda koníky. Jinak jsem hrozně usmajlíkovaná:o)))))) Tento blog ještě není hotový, takže prosím nápady a připomínky mi pište na můj e-mail: madmary@seznam.cz nebo do komentářů. :o)))) Chodí sem hrozně málo lidí a tak doufám, že jich sem bude chodit více. Vlastně ani nevím, jestli jsem se na tento blog na internetu nepodívala jenom já sama.
 
 

Reklama